انواع مودم وایمکس ایرانسل

خرید وایمکس ایرانسل

مودم های متنوع، با قیمت های استثنایی!


مودم همراه وایمکس ایرانسل

در راستای ارائه خدمات ممتاز به شما کاربران عزیز وایمکس ایرانسل، این بار راهکاری در اختیار افرادی قرار می دهیم که در طول روز و در خارج از منزل یا محیط کار، نیازمند استفاده از اینترنت پرسرعت هستند. مودم همراه را نه تنها می توانید در نقاط مختلف شهر خود استفاده نمایید، بلکه می توانید در سفر به همراه خود داشته و در تمامی شهرهای تحت پوشش وایمکس ایرانسل از آن برای اتصال به شبکه اینترنت استفاده کنید. لازم به ذکر است برای استفاده از رایانه شخصی، دستگاه مورد نظر باید مجهز به کارت شبکه بی سیم (Wi-Fi) باشد.

برخی ویژگی های منحصر به فرد این مودم عبارتند از:

قابلیت حمل و نقل آسان
بدون نیاز به آنتن تقویت کننده
قابلیت شارژ توسط آداپتور و USB
سیگنال دهی قوی در مقایسه با مودم های مشابه
قابلیت اتصال همزمان چند دستگاه (نوت بوک، گوشی های تلفن همراه، تبلت و غیره) به اینترنت از طریق فناوری Wi-Fi

قیمت مودم جیبی ایرانسلمودم USB وایمکس ایرانسل...
رویای دوستداران فناوری های نو!


مودم USB وایمکس ایرانسل، با ابعادی بسیار کوچک، به رایانه شخصی کاربر متصل شده و امکان اتصال به شبکه وایمکس را برای وی فراهم می آورد. از این طریق، کاربر قادر خواهد بود به آسانی و در کلیه مناطق تحت پوشش، به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشد. به همراه مودم USB وایمکس، یک سامانه تقویت کننده نیز ارائه می شود تا در مکانهایی که امواج دریافتی ضعیف هستند، همچنان اینترنت را با کیفیت و سرعتی مناسب در اختیار کاربر قرار دهد. جهت دریافت بهتر امواج، استفاده از این سامانه در هنگام کار با مودم USB به کاربران اکیداً توصیه می شود.


توجه داشته باشید که سامانه تقویت کننده نیز با پورت USB کار می کند و نیازی به اتصال به برق شهری ندارد.

قیمت مودم usb ایرانسل

مودم های Wi-Fi، امواج اینترنت پر سرعت را از طریق فناوری وایمکس دریافت و به صورت بی سیم در اختیار کاربر قرار می دهد. بدین ترتیب، کلیه کاربرانی که در منزل و یا محل کار خود از رایانه همراه و سایر سامانه های مجهز به فناوری Wi-Fi استفاده می کنند و در این محدوده جابجا می شوند، می توانند بدون نیاز به کابل، به مودم Wi-Fi وایمکس ایرانسل متصل شوید. همچنین توجه داشته باشید که این مودم ها دارای پورت خروجی RJ45 بوده و کاربرانی که دارای رایانه شخصی می باشند می توانند با استفاده از کابل، به وایمکس ایرانسل متصل شده و از اینترنت استفاده کنند.

قیمت مودم داخلی ایرانسل


مودم فضای باز نیز که در خارج از ساختمان نصب می گردد، با قدرت گیرندگی بالا، برای مکانهایی که به علت تراکم ساخت و سازها و یا دلایل فنی، فرکانس های دریافتی ضعیف تر هستند، طراحی شده و توصیه می شود.

 

قیمت مودم فضای باز ایرانسل


توجه داشته باشید که برای استفاده از سرویس وایمکس، نیازی به خط تلفن ثابت و یا سیم کارت های ایرانسل نداشته و تنها از طریق انواع مودم های وایمکس ایرانسل می توانید از مزایای این سرویس بهره مند شوید.


به اطلاع کاربرانی که علاقه‌مند به استفاده از روتر (Router) هستند می‌رساند که گزینه‌های زیر از نظر سازگاری با شبکه وایمکس ایرانسل مورد تایید می باشند:

مودم های سازگار با سیستم وایمکس ایرانسل


کلیه مبالغ مذکور، بدون احتساب ۶% مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده اند.

انواع مودم وایمکس ایرانسل

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن :