بسته های افزایشی وایمکس ایرانسل

خرید وایمکس ایرانسل

بسته‌های افزایشی سرویس دائمی وایمکس


تجربه‌ای بی‌همتا!

در صورتی که میزان ترافیک ماهانه در نظر گرفته شده در طرح تعرفه انتخابی شما به پایان رسیده است، اگر در اواسط ماه متوجه شده‌اید که طرح تعرفه انتخابی جوابگوی نیاز ماهانه شما نیست و حتی اگر از ابتدای ماه به این نتیجه رسیده‌اید که میزان مصرف شما بیش از مقدار تعیین شده در طرح تعرفه انتخابی‌تان خواهد بود، نگران نباشید؛ ایرانسل بسته‌های افزایشی مختلفی در اختیار شما قرار می‌دهد تا هر زمان و بر اساس نیازتان از آنها بهره مند شوید. همچنین زمانی که میزان ترافیک ماهانه موجود در طرح تعرفه انتخابی شما به پایان رسید می‌توانید با استفاده از امکان مصرف آزاد، همچنان به استفاده از اینترنت ادامه دهید، یعنی به هر میزان که مصرف می کنید، پرداخت کنید.

با انتخاب مبلغی که قصد دارید برای استفاده از اینترنت صرف کنید و همچنین بسته‌ای که با نیازهای شما متناسب است، می‌توانید بدون نگرانی از قطع دسترسی به اینترنت، همواره به دنیای ارتباطات متصل باشید.

بسته افزایشی چیست؟

زمانی که میزان مصرف شما بیش از میزان حجم ترافیک قابل دسترس در طرح تعرفه انتخابی باشد، یا زمانی که احتمال می‌دهید که ممکن است نیاز به حجم بیشتری داشته باشید، می‌توانید میزان مصرف خود را با استفاده از بسته افزایشی اضافه نمایید. بسته‌های افزایشی وایمکس ایرانسل حجم مشخصی از میزان دسترسی به اینترنت هستند که به وسیله آنها می‌توانید با بهای تخفیفی و تنها برای مدت زمانی محدود، حجم ترافیک طرح تعرفه اولیه انتخابی خود را افزایش دهید. برای مثال شما می ‌توانید برای یک بسته افزایشی ۱ گیگا بایت، ۷۴,۲۰۰ ریال بپردازید اما بدین ترتیب از حجمی برابر 91136 ریال استفاده نمایید. اگر مهلت اعتبار بسته افزایشی ۳۰ روز باشد، شما باید در طول این مدت کل حجم خریداری شده را مصرف نمایید. کلیه کاربران دائمی و اعتباری وایمکس، می توانند از بسته های افزایشی وایمکس ایرانسل استفاده نمایند.
توجه: خرید بسته افزایشی برای تعرفه های محدود امکان پذیر است و کابران نامحدود هرگز نیازی به خرید بسته افزایشی نخواهند داشت.اعتباری:
برای کاربران اعتباری وایمکس، چیزی شبیه به یک صندوق در نظر گرفته شده است که میزان کل پولی که کاربر پرداخت می کند در آن ذخیره شده و با هر بسته افزایشی ای که خریداری می‌شود، میزان مبلغ مربوطه از صندوق کاربر کسر و به یک حساب اختصاصی که مشخصاً برای استفاده از یک سرویس (در این مورد: استفاده از داده‌ها) در نظر گرفته شده است، انتقال می‌یابد. لطفاً توجه کنید که شما به عنوان یک کاربر اعتباری، تنها از مبلغ اعتبار خود (که بر حسب ریال اعلام می‌شود) آگاه خواهید شد و به حجم ترافیک قابل استفاده در بسته افزایشی خود دسترسی نخواهید داشت.


دائمی:
بسته‌های افزایشی برای کلیه کاربران دائمی وایمکس نیز بدون در نظر گرفتن طرح تعرفه انتخابی آنها قابل استفاده است. لطفاً توجه داشته باشید که شما به عنوان یک کاربر دائمی می‌توانید بسته افزایشی خود را بر اساس حجم آن خریداری نمایید و هزینه مربوطه در انتهای دوره، در صورت ‌حساب شما منظور می گردد.


در جدول زیر فهرست قیمت بسته‌های افزایشی برای کاربران اعتباری و دائمی را مشاهده می‌کنید:

بسته های افزایشی وایمکس ایرانسل


قابل توجه کاربران دائمی و اعتباری:
- هر بسته افزایشی خریداری شده در طرح اعتباری دارای مبلغ اعتبار و تاریخ انقضا است.
- هزینه بسته افزایشی در پایان هر دوره صدور صورتحساب، در صورتحساب کاربران دائمی درج خواهد شد.خرید بسته‌های افزایشی متوالی:

با خرید بسته های افزایشی متوالی، مانده حساب وایمکس نیز به میزان ارزش و تاریخ انقضای بسته، افزایش می‌یابد. برای نمونه به مورد زیر توجه کنید:
اگر بسته افزایشی با حجم ١ گیگابایت خریداری کرده اید، اعتباری معادل ۷۰,۰۰۰ ریال (بدون احتساب مالیات) با محدودیت زمانی یک ماهه به حساب وایمکس شما منظور می شود.
کاربران وایمکس ایرانسل می‌توانند باقیمانده اعتبار بسته افزایشی خود را به بسته افزایشی بعدی منتقل نمایند. با خرید هر بسته ‌افزایشی دوره اعتبار این بسته‌ها به مدت مجموع بسته‌های خریداری شده و تا سقف ١٨٠ روز افزایش می‌یابد. برای نمونه، اگر علاوه بر بسته ای با حجم ٣ گیگا بایت و اعتبار باقیمانده ٢٠ روزه (بسته الف)، بسته دیگری با حجم ١ گیگا بایت و اعتبار ٣٠ روزه (بسته ب) خریداری شود، مدت اعتبار بسته افزایشی (به اندازه روزهای باقیمانده بسته الف، به علاوه مدت اعتبار بسته ب -۵٠ روز-) افزایش می‌یابد.
توجه داشته باشید که سقف مهلت استفاده از بسته افزایشی فعال شده ١٨٠ روز بوده و با خرید بسته‌های جدید این میزان افزایش نخواهد یافت.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن :