تعرفه وایمکس ایرانسل اعتباری

خرید وایمکس ایرانسل

با انتخاب سرویس اعتباری، نیازی نیست در پایان هر ماه قبض پرداخت کنید. شما طرح تعرفه خود را بر اساس مبلغی که می‌خواهید پرداخت نمایید برای یک دوره ۳۰ روزه، انتخاب می‌نمایید. در صورتی که قصد دارید کاربر خدمات اعتباری ما باشید، توجه کنید که تنها لازم است اطمینان حاصل نمایید که در حساب خود اعتبار کافی دارید.

گزینه های اشتراک سرویس اعتباری وایمکس در جدول زیر نشان داده شده اند:


تعرفه‌های عمومی وایمکس ایرانسل برای همه کاربران

تعرفه وایمکس ایرانسل اعتباری

سرعت دانلود / آپلود طرح های تعرفه وایمکس ایرانسل

سرعت دانلود و آپلود وایمکس ایرانسلنکاتی که باید به خاطر داشته باشید:

۱. حساب کلیه کاربران سرویس های وایمکس با توجه به اینکه سرویس آنها در چه روزی از ماه فعال شده برای مدت ۳۰ روز فعال خواهد بود، بنابراین لازم است کاربر نسبت به پرداخت هزینه سرویس وایمکس خود در انتهای دوره (پایان ۳۰ روز) اقدام نماید.

۲. در صورتی که کاربر در انتهای دوره اقدام به پرداخت ننماید حساب کاربری فرد غیر فعال می شود و هر زمانی که کاربر اقدام به پرداخت نماید از همان روز سرویس وایمکس به مدت ۳۰ روز فعال خواهد شد.

۳. صرفه نظر از تعداد روزهای یک ماه (برای مثال اسفند ۲۹ روز) دوره های محاسباتی برای کاربران سرویس اعتباری ۳۰ روزه خواهد بود.

۴. ارائه خدمات به متقاضیان استفاده از سرعت های بیشتر از ١٢٨ کیلو بیت بر ثانیه، مشمول قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور می باشد.

۵. برای استفاده از اینترنت ١٢٨ و ٢۵۶ کیلوبیت بر ثانیه مصرف آزاد، هیچ هزینه ای به عنوان حق اشتراک ماهیانه، در ابتدای دوره از شما دریافت نمی‌گردد.

۶. به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.


برای اولین بار در ایران، کلیه کاربران وایمکس ایرانسل می توانند از طریق کارت شارژهای موجود در بازار
(ویژه سیم کارت‌های اعتباری ایرانسل) جهت پرداخت هزینه اشتراک ماهانه خود اقدام نمایند.

هزینه نصب و راه اندازی مودم (بدون احتساب مالیات) ٨٠٠٠٠ ریال می باشد.
کلیه مبالغ مذکور، بدون احتساب ۶% مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده اند.
نرخ مصرف آزاد، ۸۹ ریال به ازای هر مگابایت می باشد.

تعرفه وایمکس ایرانسل اعتباری

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن :