تعرفه وایمکس ایرانسل دائمی

خرید وایمکس ایرانسل

کاربران سرویس دائمی می‌توانند تا میزان مورد نظر خود از سرویس دائمی وایمکس استفاده کنند، با این تفاوت که این گروه از کاربران باید در پایان دوره، صورت‌حساب پرداخت کنند. لازم به ذکر است که مهلت پرداخت برای دوره جدید این دسته از کاربران ۳۰ روز پس از صدور صورت‌حساب می‌باشد.

لطفاً توجه داشته باشید که کلیه کاربران وایمکس ایرانسل، صرف نظر از روش پرداخت انتخابی خود می‌توانند در هر زمان به ریز صورت‌حساب و جزئیات استفاده خود از خدمات، دسترسی داشته باشند.

گزینه های اشتراک سرویس دائمی وایمکس در جدول زیر نشان داده شده اند:

تعرفه وایمکس ایرانسل دائمی


سرعت دانلود / آپلود طرح های تعرفه وایمکس ایرانسل دائمی

سرعت دانلود و آپلود وایمکس ایرانسل دائمی


نکاتی که باید به خاطر داشته باشید:


۱. میزان استفاده کاربران دائمی از سرویس، نمی‌تواند از سقف اعتبار آنها، که معادل مبلغ سپرده اولیه (که معادل ٢،۱ برابر هزینه اشتراک ماهانه می باشد) است بیشتر باشد. اگر مایلید بیشتر از سقف اعتبار فعلی خود از سرویس استفاده کنید، لازم است برای جلوگیری از تعلیق سرویس، نسبت به تسویه حساب خود اقدام نموده و یا با افزایش مبلغ سپرده حساب، سقف اعتبار خود را افزایش دهید.

۲. ارائه خدمات به متقاضیان استفاده از سرعت های بیشتر از ١٢٨ کیلو بیت بر ثانیه، مشمول قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور می باشد.

۳. در مورد طرح‌های تعرفه با هزینۀ اشتراک بالاتر، حداقل سقف اعتبار برای کاربران دائمی بیشتر خواهد بود.

۴. به منظور تضمین کیفیت سرویس‌های ارائه شده، ایرانسل در مورد طرح‌های نامحدود اقدام به اعمال «خط مشی مصرف صحیح» نموده است. سقف کاربرد نامحدودی برای کاربران در نظر گرفته شده است تا بتوانند بدون نگرانی به گردش در اینترنت و دانلود بپردازند. با این حال، در صورتی که کاربر به طور غیرمعمول از پهنای باند استفاده کرده و به دانلود بیش از حد اقدام نماید، از دوره بعدی، سیاست محدودسازی پهنای باند در مورد وی اعمال خواهد شد و از آن پس، قادر به استفاده از سرویس، به صورت نامحدود نخواهد بود.


برای اولین بار در ایران، کلیه کاربران وایمکس ایرانسل می توانند از طریق کارت شارژهای موجود در بازار
(ویژه سیم کارت‌های اعتباری ایرانسل) جهت پرداخت هزینه اشتراک ماهانه خود اقدام نمایند.


هزینه نصب و راه اندازی مودم (بدون احتساب مالیات) ٨٠٠٠٠ ریال می باشد.
کلیه مبالغ مذکور، با احتساب ۶% مالیات بر ارزش افزوده ارائه شده اند.
نرخ مصرف آزاد، ۸۹ ریال به ازای هر مگابایت می باشد.

 


تعرفه وایمکس ایرانسل دائمی

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن :