ثبت نام سیم کارت رایتل

 

برای ثبت نام و یا خرید سیم‌کارت های رایتل، از منوی ثبت نام و خرید، روی گزینه ثبت نام و خرید سیم کارت را انتخاب نمائید.

مرحله اول:
پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط ثبت نام و در صورت موافقت، ابتدا گزینه "شرایط فوق را می پذیرم" و سپس گزینه "بعدی" را در پایین صفحه برای انتقال به صفحه دوم کلیک کنید.

 

مرحله دوم:
در این مرحله می بایست، استان، شهر محل سکونت، شماره ملی (بدون خط تیره) خود و کد امنیتی را وارد نموده، سپس بر روی دکمه بررسی کلیک نمائید. گزینه‌های ممکن برای شما نمایش داده خواهند شد. هم اکنون هر متقاضی می‌تواند فقط یک سیم‌کارت دائمی و یک سیم‌کارت دیتای رایتل خریداری نماید. در صورتی که قبلا هیچ سیم‌کارتی خریداری نکرده باشید، هر دو گزینه سیم‌کارت دائمی و سیم‌کارت دیتا برای شما فعال خواهند بود. اگر قبلا یک سیم‌کارت دائمی یا دیتا خریداری کرده باشید، اکنون فقط امکان خرید گزینه دیگر را خواهید داشت. سیم‌کارت دلخواه خود را انتخاب نمایید و دکمه بعدی را انتخاب کنید. در صورت عدم تمایل به ثبت نام یا خرید، یا نیاز به بازگشت به مرحله قبل، دکمه انصراف یا قبلی را کلیک کنید.

مرحله سوم:
در این مرحله، ابتدا صفحه کلید خود را به زبان فارسی تنظیم و سپس، مشخصات خود را به ترتیب زیر پر نمایید:

نام: مطابق با کارت ملی
نام خانوادگی: مطابق با کارت ملی
نام پدر: مطابق با کارت ملی
شماره شناسنامه: مطابق با کارت ملی، بدون خط تیره
محل صدور: مطابق شناسنامه
تاریخ تولد: مطابق کارت ملی و در قالب روز/ماه/سال - مثال: 1367/06/21
سایر موارد درخواستی ستاره‌دار را نیز به دقت تکمیل بفرمایید.
نشانی ایمیل، با حروف انگلیسی وارد شود.

لطفا توجه داشته باشید که تکمیل موارد بدون ستاره، به اطلاع رسانی دقیقتر ما کمک می‌کند.
در پایان، پس از طی مراحل فوق، دکمه ثبت را کلیک کنید.


مرحله چهارم:
در این مرحله، کلیه اطلاعات ورودی شما جهت تایید نمایش داده می‌شوند. در صورت نیاز به اصلاح احتمالی می‌توانید به صفحه قبل بازگردید. در غیر اینصورت، بر روی دکمه تایید، کلیک کنید.

مرحله پنجم:
در این مرحله، بسته به امکان ثبت نام یا خرید آنلاین، می توانید یکی از دو مسیر زیر را انتخاب کنید:

اگر مسیر ثبت نام برای شما باز شده باشد، یک شماره پیگیری در اختیارتان گذاشته می‌شود. پس از تماس رایتل با شما برای تکمیل ثبت نام، به این شماره نیاز خواهید داشت.
اما اگر مسیر خرید آنلاین باز باشد، فاکتور محصول انتخابی به همراه بسته‌های آغازین مربوطه نمایش داده می‌شوند. در صورت وجود بیش از یک بسته آغازین، مورد دلخواه را انتخاب بفرمایید. در پایین صفحه، یکی از شیوه‌های پرداخت غیرحضوری یا حضوری را کلیک کنید و دکمه "بعدی" را بزنید. اگر شیوه غیرحضوری را برگزیده باشید، به سادگی وارد درگاه پرداخت بانک خواهید شد، و اگر شیوه حضوری را انتخاب نموده باشید، شناسه پرداختی در اختیار شما گذاشته می‌شود که می‌توانید با مراجعه به یکی از شعب بانک ملت، حداکثر ظرف سه روز کاری پس از ثبت نام، وجه مربوطه را به حساب رایتل واریز نمائید.


سیم کارت خریداری شده در کمتر از 48 ساعت کاری پس از واریز وجه، به پست پیشتاز جهت ارسال تحویل می گردد و پس از 5 روز کاری تقدیم خواهد شد.
لازم به ذکر است که سیم کارت ارسالی با پست در صورت صحت اطلاعات ثبتی فعال خواهد بود. همچنين جهت خريد مي توانید به دفاتر خدمات پيشخوان منتخب مراجعه نماييد.

درصورت نیاز به راهنمایی، اطلاعات بیشتر و یا ارتباط با رایتل، با خدمات مشترکین رایتل به شماره 2920 (021) تماس حاصل نمائید.

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن :