راهنمای ثبت نام وایمکس ایرانسل

خرید وایمکس ایرانسل

ثبت نام وایمکس ایرانسل

ابتدا به یکی از دفاتر ایرانسل که خدمات وایمکس رو ارائه میده مراجعه کنید ( یا میتونید از طریق سایت ایرانسل اقدام کنید)

 

پس از پرکردن یک سری فرم و ارائه یک فتوکپی کارت ملی یک پیام کوتاه حاوی شناسه وایمکس و مبلغی که باید پرداخت کنید براتون ارسال میشه.

بعد از اینکه پول رو پرداخت کردین حدود 2 روز طول میکشه تا یه مامور از طرف ایرانسل با مودم وایمکس در خونتون ظاهر بشه ( البته بعضی اوقات از 2 روز هم بیشتر زمان میبره) و وایمکستون رو براتون نصب میکنه ، البته قبلش باهاتون تماس میگیرن تا حتما در منزل یا محل کار حضور داشته باشید و قبل از اون هم شما باید یک فتوکپی از قبض برق با تلفن یا سندی که ثابت کنه شما اونجا زندگی میکنید تهیه کنید و بدین به مامور ایرانسل ( البته من خودم ندادم :دی) و اگر مستاجرید اجاره نامه رو باید ارائه بدید، برای دریافت سرعت های بالای 128 KB باید یک نامه از طرف شرکت یا دانشگاه داشته باشید تا بتونید سرعت های بالای 128 رو هم سفارش بدین.

بعد از اینکه مامور ایرانسل رفت ورود شما رو به اینترنت وایمکس تبریک میگم ! البته ممکنه این روند برای بعضی ها کمتر یا بیشتر طول بکشه که این دیگه بستگی به خدمات ایرانسل داره!

از این به بعد برای اتصال به اینترنت اولین صفحه ای که جلوتون ظاهر میشه یک صفحه اینترنتی از سایت ایرانسل است که یوزر و پسوردتون رو وارد میکنید و وارد اینترنت میشید تا زمانی هم که اتصال رایانه تون از اینترنت قطع نشه دیگه نیازی نیست که دوباره یوزر و پسورد رو وارد کنید.

اگر پسوردتون چیزیه که یادتون میره و میخواید عوضش کنید یا اینکه هر نوع اطلاعاتی از خودتون رو که توی شبکه وایمکس ایرانسل ذخیره شده مثل اسم و شماره تلفن و .... میخواید تغییر بدید باید با مراجعه به سایت ایرانسل بخش وایمکس و و ارد کردن یوزر و پسوردتون اطلاعاتتون رو اصلاح و یا تکمیل کنید.

ثبت نام وایمکس ایرانسل

در صورت داشتن سوالات بابت ثبت نام وایمکس ایرانسل می توانید در بخش نظرات اعلام فرمایید

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن :