سرویس اطلاعات شهری ایرانسل

سرویس اطلاعا شهری ایرانسل

با استفاده از سرویس «اطلاعات شهری ایرانسل» شما می توانید به سادگی و به سرعت، نزدیک ترین مراکز ارائه خدمات را جستجو کرده و نشانی و حتی موقعیت آنها بر روی نقشه را دریافت نمایید. هم اکنون با استفاده از این خدمات، نشانی و موقعیت نزدیکترین رستوران ها، بانک ها، بیمارستان ها و جایگاه های سوخت در تهران و نمایندگی های ایرانسل در سراسر کشور در دسترس شما قرار دارد که البته به زودی تمامی بانکها، بیمارستانها و مراکز تفریحی از جمله سینماها و دیگر مراکز خدماتی در سراسر کشور نیز به این فهرست اضافه خواهند شد.
برای استفاده از این سرویس، نخست به صورت رایگانبا شماره گیری #۸*۸۹۸* در سرویس نمای دوستان ثبت نام نموده و سپس با استفاده از همین کد از سرویس استفاده کنید. هزینه دریافت نشانی از طریق پیامک (SMS) ۳۰۰ریال و دریافت نقشه از طریق پیام چندرسانه ای (MMS)۶۰۰ریال است.
• لطفا توجه داشته باشید که برای استفاده از سرویس اطلاعات شهری ایرانسل ابتدا باید ثبت‌نام رایگان در نمای دوستان را انجام دهید.

صاحبان کسب و کار نیز به زودی می‌توانند از طریق پورتال نما نسبت به ثبت نقاط تجاری و اداری خود جهت معرفی به مشترکین علاقه‌مند به استفاده از این خدمات اقدام کنند و به این ترتیب علاوه بر معرفی و تبلیغ محصولات خود، تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه خود را نیز به سهولت به اطلاع مشترکین برسانند

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن :