سیم کارت دائمی رایتل

شما با خرید سیم کارت دائمی می توانید از خدمات گوناگون رایتل استفاده، و هزینه مربوطه را در پایان هر دوره پرداخت نمایید. با استفاده از سیم کارت دائمی رایتل برای نخستین بار در کشور، برقراری تماس تصویری و استفاده از اینترنت نسل سوم 3G امکان پذیر می باشد.

تماس تصویری
تماس تصویری، خدمتی جدید و منحصر به فرد است که برای نخستین بار در کشور توسط رایتل عرضه می شود و به کمک آن طرفین ارتباط می توانند در زمان تماس از طریق تلفن همراه، علاوه بر تبادل صدا، تصویر مخاطب خود را نیز به صورت زنده روی صفحه نمایش گوشی خود مشاهده نمایند. جهت استفاده از این خدمت، دستگاه تلفن همراه شما باید قابلیت برقراری تماس تصویری را داشته باشد. با توجه به عدم امکان برقراری تماس تصویری در شبکه سایر اپراتورهای تلفن همراه در ایران، استفاده از این خدمت فقط در تماس با سایر مشترکان رایتل امکان پذیر است.

اینترنت پرسرعت نسل سوم (+HSPA) 
مشترکان سیم کارت های دائمی رایتل می توانند با دسترسی به اینترنت پرسرعت نسل سوم (3G) روی گوشی تلفن همراه خود تجربه ای متفاوت از اینترنت همراه داشته باشند. مهمترین ویژگی اینترنت نسل سوم در مقایسه با سایر فناوری های مخابراتی، عرضه خدمات پیوسته دیتا، همراه با سرعت بالا و در حین حرکت است. به این ترتیب به کمک سیم کارت های رایتل می توانید به آسانی و در همه جا به شبکه جهانی اینترنت متصل باشید.

خدمات پایه رایتل 
هم اکنون، خدمات پایه رایتل، شامل تماس صوتی، پیامک و پیام چندرسانه ای (MMS) است. ویژگی های منحصر به فرد فناوری نسل سوم تلفن همراه (3G) همچون بهبود کیفیت تماس ها، افزایش امنیت ارتباط، افزایش پهنای باند و کاهش تأخیر در برقراری ارتباط، سبب می شود خدمات پایه نیز با کیفیتی متمایز به مشترکان شبکه رایتل ارائه گردد.
همچنین سیم کارت های دائمی رایتل به همراه بسته های ویژه ای ارائه می گردند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن :