منطقه طلایی ایرانسل

 

منطقه طلایی ایرانسل


دومین مرحله آزمایشی خدمات منطقه طلایی ایرانسل به همراه طرح آبی!
(مرحله پیش راه اندازی)

هر جا را که شما بخواهید طلایی می شود!


از اولین کسانی باشید که خدمات نوین منطقه طلایی را برای نخستین بار در ایران تجربه می کنند!

شما هم به رایگان این خدمات را آزمایش کنید.

مشترکین عزیز؛

از اینکه ما را در دومین مرحله آزمایشی راه‌اندازی خدمات منطقه طلایی ایرانسل یاری می‌نمایید، متشکریم. تمام تلاش ما بر ارائه خدمات باکیفیت به شما عزیزان است، با این حال به علت اینکه این خدمات برای نخستین بار در ایران ارائه می‌شود، پیش بینی می‌گردد که در ابتدای امر اختلالاتی وجود داشته باشد که به مرور رفع خواهد شد. در مرحله آزمایشی، اشتراک و استفاده از خدمات منطقه طلایی ایرانسل رایگان خواهد بود. به این ترتیب شما مشترکین اعتباری ایرانسل، با تعیین یک محدوده مکانی دلخواه دایره شکل، از تخفیف مکالمه داخل شبکه در آن محدوده برخوردار می‌شوید. هم‌اکنون این خدمات به صورت آزمایشی در دسترس شما مشترکین ایرانسل قرار می‌گیرد. ایرانسل با استفاده از پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا این امکان را برای شما فراهم کرده که به دلخواه خود نقطه ای را انتخاب کنید تا هرگاه تماسهای خود را تا شعاع ۵۰۰ متری از این نقطه برقرار می‌سازید، از ۱۵% تخفیف «منطقه طلایی» بهره‌مند شوید.
پس از فعال‌سازی این سرویس کافیست تماس‌های‌تان را از منطقه طلایی خود برقرار کنید و بدون محدودیت در تمام ساعات شبانه روز از تخفیف منطقه طلایی ایرانسل استفاده کنید.

منطقه طلایی شخصی:

شما می‌توانید برای خودتان منطقه طلایی ایجاد کنید. بدین‌صورت که با انتخاب یک محدوده مکانی دایره شکل که بیشتر اوقات خود را در آن می‌گذرانید و بیشترین تماس‌ها را از آنجا برقرار می‌کنید، از تخفیف مکالمه در آن محدوده برخوردار خواهید شد. مثلاً اگر دانشجو هستید، می‌توانید محدوده دانشگاه خود را به عنوان منطقه طلایی شخصی خود تعریف کنید و یا اگر بیشتر در منزل یا مناطق اطراف آن حضور دارید، می‌توانید آنجا را به عنوان منطقه طلایی خود در نظر بگیرید. هرکس میتواند بنابر محل سکونت یا محل کار خود یا هر منطقهای که بیشترین تماسها را از آنجا برقرار میکند، مناسب‌ترین «منطقه طلایی شخصی» را برای خود تعریف کند.

در مرحله آزمایشی خدمات منطقه طلایی، به شما امکان داده می‌شود که تا ۲ محدوده از مکان‌های دلخواه خود به شعاع ۵۰۰ متر از هر نقطه از کشور که تحت پوشش شبکه ایرانسل است را به عنوان منطقه طلایی شخصی تعریف کنید. این محدوده می‌تواند منزل، محل کار، قسمتی از یک خیابان یا هر نقطه‌ای از طبیعت باشد.

توجه:
شعاع هر منطقه طلایی شخصی در مرحله آزمایشی، ۵۰۰ متر و ثابت خواهد بود، ولی در مرحله راه‌اندازی کامل، این شعاع قابلیت تغییر را نیز خواهد داشت.

۲ گام آسان برای استفاده از خدمات منطقه طلایی ایرانسل:

گام اول: فعال‌سازی طرح آبی:

پیش از فعال‌سازی منطقه طلایی لازم است ابتدا طرح تعرفه آبی را انتخاب نمایید. جهت انتخاب طرح تعرفه آبی، طبق جدول زیر کد دستوری مربوط را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری نمایید و یا از تلفن گویا استفاده کنید. اگر از قبل مشترک طرح آبی هستید، مستقیماً گام دوم را شروع کنید.

توجه: برای فعال‌سازی خدمات منطقه طلایی باید حداقل ۴۸ ساعت از فعال‌سازی طرح آبی گذشته باشد.

 

خدمات منطقه طلایی ایرانسل 1

توجه: تخفیف منطقه طلایی، تنها در صورتی اعمال می شود که طرح آبی شما فعال باشد.


گام دوم: فعال‌سازی خدمات منطقه طلایی

اگر می‌خواهید یک «منطقه طلایی شخصی» برای خود مشخص کنید، لازم است در نقطه‌ای که می‌خواهید مرکز دایرۀ منطقه طلایی‌تان باشد، بایستید و سپس کد دستوری زیر را شماره‌گیری نمایید تا یک «منطقه طلایی شخصی» به شعاع ۵۰۰ متر، در آن محل برایتان ایجاد شود:

 

منطقه طلایی ایرانسل 3


از فناوری نوین خدمات منطقه طلایی ایرانسل لذت ببرید!

پس از انجام هر عملیات، نتیجه آن طی یک پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد.

کدهای دستوری برای دسترسی به خدمات گوناگون منطقه طلایی:

 

کد های دستوری منطقه طلایی ایرانسل


تغییر یک منطقه طلایی خاص: در مرحله آزمایشی، برای تغییر یک منطقه طلایی خاص باید با شماره‌گیری کد دستوری مربوط به حذف (مندرج در جدول بالا)، ابتدا آن منطقه را حذف نمایید و سپس منطقه‌ای دیگر را فعال نمایید.

تعرفه استفاده از خدمات منطقه طلایی: اشتراک و استفاده از خدمات منطقه طلایی در مرحله آزمایشی رایگان است اما در صورتی که طرح تعرفه آبی برای مشترک فعال نباشد، باید آن را انتخاب نماید که هزینه فعال‌سازی طرح تعرفه آبی طبق تعرفه از حساب او کسر خواهد شد.

توجه:

• ۱۵ درصد تخفیف مکالمه برای مرحله آزمایشی در نظر گرفته شده است. تخفیف مربوط به مراحل بعد، متعاقباً اعلام خواهد شد.
• هنگامی که تماس‌ها را در منطقه طلایی برقرار می‌کنید علاوه بر تخفیف طرح آبی از تخفیف منطقه طلایی هم استفاده می‌کنید بدین صورت که تخفیف ۱۵ درصدی منطقه طلایی بر روی تعرفه طرح آبی اعمال می‌شود. همچنین هنگامی که خارج از منطقه طلایی هستید مانند گذشته فقط از تخفیف طرح آبی استفاده می‌نمایید.
• برای استفاده از خدمات منطقه طلایی، باید مشترک اعتباری ایرانسل باشید.
• این تخفیف ویژه مکالمه است و سایر خدمات مانند پیام کوتاه و پیام چندرسانه‌ای با تعرفه‌های عادی محاسبه می‌شوند.
• در هنگام فعال بودن خدمات منطقه طلایی پیش از برقراری هر تماس، پیامی بر روی گوشی نمایش داده می‌شود که شما را از برخورداری یا عدم برخورداری از تخفیف منطقه طلایی و میزان آن مطلع میسازد.
• هنگامی که مشترک خدمات منطقه طلایی هستید، در تماس‌هایی که از یک منطقه طلایی برقرار می‌سازید امکان استفاده از طرح تخفیفی فهرست طلایی وجود نخواهد داشت.
• تخفیف منطقه طلایی تنها شامل مکالمات داخل شبکه(بین خطوط ایرانسل) است.
• مشترکین می‌توانند اختلالات احتمالی در کلیه مراحل فعال‌سازی و استفاده از سرویس را به نشانی پست الکترونیکی homezone@mtnirancell.ir ارسال نمایند.
• مهلت استفاده از خدمات منطقه طلایی در مرحله آزمایشی، متعاقباً به اطلاع مشترکین عزیز خواهد رسید.

منطقه طلایی ایرانسل

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن :