پیامک صوتی ایرانسل

پیامک صوتی ایرانسل


سرویس پیشرفته ای به نام « پیامک صوتی ایرانسل » در اختیار شما مشترکین عزیز اعتباری قرار گرفته است که بر اساس آن، می‌توانید در هر زمان که تمایل داشتید با شماره‌گیری تلفن گویای رایگان ۷۱۹، تا ۶۰ ثانیه برای مشترک مورد نظر خود پیام بگذارید.
پس از ضبط پیام، امکان خواهید داشت آن را به یکی از روش‌های زیر ارسال کنید:
تماس خودکار: سیستم با مشترک مورد نظر شما تماس می گیرد و پیام شما را پخش می کند.

پیامک:مشترک مورد نظر با دریافت یک پیامک، از اینکه شما برای او پیامک صوتی گذاشته‌اید مطلع شده و می‌تواند از طریق تماس با سیستم، پیام خود را بشنود. مشترکین ایرانسلی می توانند برای شنیدن پیام های جدید خود از شماره رایگان ۷۱۹ و برای شنیدن پیام های قدیمی خود از شماره ۷۲۰ (با نرخ مکالمه داخل شبکه) استفاده نمایند. مشترکین غیرایرانسلی نیز می توانند از طریق تماس با شماره ۰۹۳۷۷۲۰۰۰۰۰ پیام خود را شنیده و یا از طریق تماس با شماره ۰۹۳۷۷۱۹۰۰۰۰ پیام های خط ایرانسلی خود را بازیابی نموده و یا از طریق آن خط پیام ارسال نمایند.

پیام چندرسانه‌ای (مختص مشترکین ایرانسل): پیام ضبط شده شما به صورت یک فایل صوتی برای مشترک ارسال خواهد شد.

قابلیت های دیگر سرویس:
امکان زمان بندی ارسال یک پیام صوتی در روز و ساعت مشخص ؛

ارسال یک پیام صوتی برای چند مشترک و یا ارسال پیام صوتی دریافت شده، برای مشترکین دیگر با روش های مختلف شامل پیامک، تماس خودکار و یا پیام چندرسانه‌ای.

همه مشترکین اعتباری می توانند برای سایر مشترکین اعتباری و دائمی و نیز مشترکین اپراتور های دیگر پیام بفرستند.

در صورتی قادر به استفاده از این سرویس از طریق پیام چندرسانه‌ای خواهید بود که پیشتر تنظیمات پیام چندرسانه‌ ای (MMS) خود را فعال کرده باشید. (در صورتی که این تنظیمات را دریافت ننموده و یا فعال نکرده‌اید، کد #5*3*130* را از خط ایرانسل خود شماره‌گیری کنید.)

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
تلفن :